Avrupa’da kış bahçelerine Volkan Karagülle imzası 

Avrupa’nın en başarılı genç Türk iş insanlarından biri olan Volkan Karagülle, EG Veranda markasıyla başarıdan başarıya koşuyor. 

“Avrupa’nın Enleri” ödül töreninde “Yılın genç ve başarılı girişimcisi” ödülünü alan Volkan Karagülle, kış bahçesi, teras ve veranda alanında hizmet veren markasıyla Avrupa’nın bir çok ülkesinde bayilikler vererek adından söz ettirmeye devam ediyor. 

Avrupa’da kış bahçesi dizaynına şekil veren bir markası olmasıyla gurur duyduğunu dile getiren Volkan Karagülle insanların yaşamlarına kalite katmanın mutluluğunu yaşadığını dile getirdi. 

Volkan Karagülle ekonomik olarak da markalarını büyütmeye kararlı olduklarını dile getirirken, “Bu yıl, yönetim kurulumuzun aldığı kararlar doğrultusunda EG Veranda ve EG Aluminium’un global pazardaki payını artırmak için kararlı adımlar atıyoruz. Belçika ve Avusturya fuarlarında elde ettiğimiz yeni kazanımlarla birlikte, 2024 yılında en az 5 farklı ülkede 6 fuara katılma hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz. İlk çeyrekte belirlediğimiz hedefimizi şimdiden başarıyla gerçekleştirdik ve yeni franchise modelimizi bu yıl tanıtma fırsatını yakaladık. Bu yeni franchise modeliyle global pazardaki payımızı daha da genişleterek hedeflerimize ulaşma kararlılığımızı sürdürüyoruz.” dedi

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x